Osiągnięcia uczniów w roku szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

• Michał Grodzki  kl. Vb - II miejsce w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Miasto i region w Unii Europejskiej”
  • Maciej Mieczkowski kl. Vc  -III miejsce w VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja i Pamięć”
  • Julia Karwowska kl. IVc –wyróżnienie w VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja i Pamięć”
  • Marcel Winko Va -III miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Literackim z Języka Angielskiego "Sport, rodzina i ja".
  • Konrad Sawicki - III miejsce  w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Stroi się choinka"
  • Dominika Zuzga kl.IId - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Stroi się choinka"
  • Marcin Komorowski kl.IVb - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Stroi się choinka"
  • Kacper Zaczek uczeń klasy III c - III miejsce w kategorii kumite semi kontakt chłopców do 25 kg w  VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Broku
  • Marta Dobrowolska uczennica klasy III c - I miejsce w kategorii kumite semi kontakt dziewcząt do 35 kg w  VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Broku.
  • Julia Faryna -wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Łomżyńskie widoki"
  • Mateusz Chaberek z kl. III b i Stanisław Wiszniewski z kl. III d- I miejsce Międzyszkolnym Konkursie  z BDR “JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”
  • Jakuba Gorzemba z kl. III a i Maciej Rogowski z III d.- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  z BDR “JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE”
  • Stanisław Wiszniewski -wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Łomży