- Maciej Jan Zduńczyk– kl.VIa -XVIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym i Olimpiadzie Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1877-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej"-etap centralny
-
Michał Maciorowski– kl.VIa -finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1877-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej"-etap wojewódzki
-
Maciej Jan Zduńczyk– kl.VIa -laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i Olimpiady Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1877-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej"-etap wojewódzki
-
Mateusz Dudziński – kl.VIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym ,,Gen. Władysław Anders – Wielki Polak XX wieku"
-
Maciej Jan Zduńczyk– kl.VIa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym ,,Gen. Władysław Anders – Wielki Polak XX wieku"
-
Krzysztof Wesołowski– kl.Vc -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej – sesja zimowa 2013 – Olimpus z historii
-
Michał Maciorowski– kl.VIa -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej – sesja zimowa 2013 – Olimpus z historii
- Maciej Jan Zduńczyk– kl.VIa -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej – sesja wiosenna 2013 – Olimpus z historii
-
Maciej Jan Zduńczyk– kl.VIa -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej – sesja zimowa 2013 – Olimpus z historii
-
Michał Maciorowski – kl.VIa -laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej – sesja zimowa 2013 – Olimpus z historii
-
Małgorzata Polakowska kl. VI a -wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony zawód"
-
Karolina Juchimowicz kl. V c -wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony zawód"
-
Klaudia Januszewska kl. VI b -wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony zawód"
-
Klaudia Dłużniewska kl. V b -wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony zawód"
-
Julia Szczęsna kl. V c -wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony zawód"
-
Małgorzata Borkowicz kl. V b - laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Karolina Prończuk kl. V a - laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Mateusz Burzyński kl. VI c - laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Zofia Kadłubowska kl. V c - laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Manuela Gadomska kl. V a - laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Aleksandra Siwik kl. VI c- laureat konkursu plastycznego ,,Mój wymarzony zawód"
-
Aleksandra Jabłońska kl. VI a -wyróżnienie w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Wiktoria Solińska kl. II a -wyróżnienie w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Paweł Krasnowski kl. I b -III miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Julia Krynica kl. II b -II miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Mateusz Dudziński kl. VI a -wyróżnienie w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Aleksandra Jabłońska kl. VI a -I miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Adrian Dobrowolski kl. I b -wyróżnienie w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Piotr Chojnowski kl.IIIb -III miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Angelika Aleksandrowicz kl. I a -II miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Oliwia Szymańska kl. I a -I miejsce w III edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literacko - Fotograficznego „MOJA BIBLIOTEKA”
-
Drużyna :Duda Kamil, Czajkowski Michał, Sznajder Paula, Zaorski Krzysztof- III Miejsce w konkurencji zespołowej w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Siódemeczka"
-
Duda Kamil kl.VIa -III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Siódemeczka"
-
Czajkowski Michał kl.VIb -II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Siódemeczka"
-
Czajkowski Michał kl.VIb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Duda Kamil kl.VIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Kuźnicki Rafał kl.Vb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Czajkowski Rafał kl.Vb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Pianka Klaudia kl.IVb -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Karpińska Aleksandra kl.IVa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Chojnowski Piotr kl.IIIa -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
-
Sztejno Dominik III a -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2013"
- Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
- Przyroda-Mateusz Dudziński kl VIa
- Język Polski-Zuzanna Gosiewska kl VIa
- Matematyka-Kamil Duda kl VIa
- Historia-Maciej Jan Zduńczyk i Mateusz Dudziński kl VIa
- Mateusz Dudziński kl.VIa zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody
-
Zuzanna Gosiewska kl.VIa zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu z J.Polskiego
-
Kamil Duda kl.VIa zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
-
Mateusz Dudziński kl.VIa zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
-
Maciej Jan Zduńczyk kl.VIa zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
- Konrad Kędziorek kl. VI b - II miejsce w Nadnarwiańskim Festiwalu Muzyki
-
Aleksandra Suproń kl. V a - I miejsce w Nadnarwiańskim Festiwalu Muzyki
- Paulina Chyl kl. II a- wyróżnienie w XX Giełdzie Piosenki Dziecięcej
- Wesołowski Krzysztof kl. V c -wyróżnienie w konkursie "Multitest" z historii
- Maciej Jan Zduńczyk kl.VI a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
-
Michał Maciorowski kl.VI a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
-
Wiktoria Laskowska kl.VI a zakwalifikowała się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
-
Mateusz Dudziński kl.VI a zakwalifikował się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
-
Maciej Jan Zduńczyk kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
-
Michał Maciorowski kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza I Dzieje Oręża Polskiego w Latach 1887-1992. O Niepodległość I Granice Rzeczpospolitej"
- Maciej Jan Zduńczyk kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
-
Mateusz Dudziński kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
-
Wiktoria Laskowska kl.VIa zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
-
Konrad Milewski kl.VIb zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
-
Michał Maciorowski kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Historii
- Mateusz Białucha kl.VIb zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Plastyki
- Gabriela Brzozowska kl.VIb zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Plastyki
- Mateusz Dudziński kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody
- Paula Sznajder kl.VIb zakwalifikowała się etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
- Konrad Milewski kl.VIb zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
- Michał Czajkowski kl.VIb zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
- Kamil Duda kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
- Maciej Jan Zduńczyk kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z J.Polskiego
- Zuzanna Liszewska kl.VIb zakwalifikowała sie do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z J.Polskiego
-
Zuzanna Gosiewska kl.VIa zakwalifikowała sie do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z J.Polskiego
- Jakub Piotrowski kl.IVb zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z J.Angielskiego
- Maciej Jan Zduńczyk kl.VIa zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki
- Maja Karwowska kl.IIIb -I miejsce w konkursie piosenki "Gwiazdkowe nutki"organizator ROK Łomża
- Maksymilian Migew kl.IIIb -wyróżnienie w konkursie plastycznym "Łomżyńskie Tradycje Bożonarodzeniowe"
- Julia Krynica kl. II b -I miejsce w konkursie plastycznym ,, Hanka Bielicka w oczach dzieci" w kategorii klas I-III
- Manuela Gadomska kl. Va -I nagroda w konkursie plastycznym ,, Hanka Bielicka w oczach dzieci" w kategorii klas IV-VI
- Jakub Barzyk kl. IV b - I miejsce w konkursie plastycznym "Zaczarowane śiwęta po kurpiowsku"
- Klaudia Nikola Painko kl. IV b - I miejsce w konkursie "plastycznym Zaczarowane święta po kurpiowsku"
- Alicja Gurtowska kl. IV b - II miejsce w konkursie plastycznym "Zaczarowane święta po kurpiwsku"
-
-
Kinga Andruszewska kl. IV a - Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Zaczarowane święta po kurpiowsku"
|