PREMIERA - " KOT W BUTACH " PDF Drukuj
Wpisany przez Ewa Bargielska
21 marca 2013 roku podczas Dnia Otwartego Szkoły odbyło się premierowe przedstawienie bajki "Kot w butach".
Zgromadzonych gości zachwyciła dojrzała gra aktorska, barwna scenografia i piękna muzyka.
22 marca 2013 roku wystawiliśmy przedstawienie "Kot w butach" jeszcze dwa razy - przedszkolakom z łomżyńskich przedszkoli i społeczności
szkolnej. Przedstawienie bardzo się podobało. Widzowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Gratulujemy i dziękujemy aktorom !!!

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu kostiumów !!!
Dziękujemy - p. R. Parzych, p. M. Tyszka i p. E. Tesz za wykonanie pięknej scenografii oraz p. A. Piotrowskiemu za przygotowanie nastrojowej muzyki.

Małgorzata Juchimowicz
                                                                                                                               Elżbieta Polakowska