Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2007/2008 PDF Drukuj Email
piątek, 18 kwietnia 2008 10:17
  • XIV Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych: D.Just II miejsce skok w dal
  • I Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych rocznik 1995 i młodsi I miejsce  drużyna w składzie  :K.Bartliński. D.Just, M.Rainko, P.Pianko, M.Witkowski, D.Korytkowski, P.Jarosiński, S.Danilczuk
  • Mistrzostwa Miasta Łomży:
    Damian Just kl.VId -I miejsce, Weronika Szuba kl.Va II miejsce,
    Damian Korytkowski kl.Vb -II miejsce.
    Magdalena Mierzejewska kl.VIc, Aleksandra Szczęsna kl.IVc, Karolina Łada kl.VIa - zakwalifikowani do Finału Mistrzostw Grupy Zachodniej.
  • Finał Mistrzostw Grupy Zachodniej:
    Damian Just kl.VId -I miejsce.
    Weronika Szuba kl.Va, Damian Korytkowski kl.Vb zakwalifikowani do udziału w Wojewódzkim Finale w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • Mistrzostwa Województwa Podlaskiego:
    Damian Just kl.VId - brązowy medal Mistrzostw Województwa
    Damian Korytkowski kl.Vb -VIII miejsce.
  • Turniej wiedzowo-sprawnościowy dla uczniów klas szóstych szkół łomżyńskich „Militariada”-III miejsce
  • Współzawodnictwo szkół o "Puchar Prezydenta Miasta" reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce.
  • Turniej Piłki Halowej Szkolnych Kół "Caritas" w Szumowie - drużyna chłopców I miejsce, drużyna dziewcząt VI miejsce.
Poprawiony: środa, 18 czerwca 2008 17:22