Powiatowe eliminacje XV edycji  turnieju piłki nożnej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” za nami. Odbyły się on we wtorek 18 listopada na Hali przy basenie w Kolnie. O prymat i awans do  fazy wojewódzkiej walczyło tam 9 najlepszych drużyn chłopców  z powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego i grajewskiego. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży prowadzona przez trenera Marcina Piotrowskiego.

W finałowych meczach  grając systemem każdy z każdym zespół chłopców SP 4 Łomża spisał się rewelacyjnie.  Remisując 0:0 z drużyną UKS Piątka Łomża oraz pokonując Orliki Kupiski 1:0, uzyskał cenny awans do wojewódzkiego etapu rozgrywek, który  ma się odbyć  w marcu  2015 roku.

Gratulujemy naszej reprezentacji i trenerowi! Życzymy chłopcom z „czwórki” powodzenia w finale wojewódzkim.

Turniej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe zawody w Polsce i w Europie w piłkę nożną dla dzieci w wieku szkolnym.  Formuła rozgrywek obejmuje kategorie wiekowe: U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt. Zakończenie Turnieju będzie wyjątkowe, ponieważ finały odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz reprezentacji Polski.