Wiadomości sportowe
Zawodniczki z „Czwórki” Mistrzyniami Łomży, chłopcy wicemistrzami! PDF Drukuj Email
czwartek, 24 listopada 2016 18:32

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży  zwyciężyła Mistrzostwa Miasta Łomży w koszykówce  dla dziewcząt. Bardzo dobra gra i zdecydowane zwycięstwo ze Szkołą Podstawową nr  9 w Łomży   (62:7) zapewniło drużynie awans do półfinału grupy zachodniej.   Chłopcy z SP 4 zajęli drugie miejsce, tym samym również awansowali do półfinału grupy zachodniej.

Drużyna dziewcząt wystąpiła składzie: Szyłak Zuzanna (Kapitan), Oleksy Lena, Pac Natalia, Zalewska Julia, Tomaszewska Wiktoria, Ramotowska Gabriela, Lichomska Magdalena, Orłowska Weronika, Gontarska Weronika, Żalek Oliwia, Szeligowska Aleksandra, Lusa Aleksandra, Modzelewska Aleksandra, Cwalina Monika. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Piotrowski Marcin.

W skład drużyny chłopców weszli: Boniecki Patryk, Kowalewski Karol, Łomotowski Michał, Wykowski Michał, Napiórkowski Kacper, Winko Marcel, Zieliński Michał, Witkowski Jakub, Lemański Mikołaj, Just Jakub, Rutkowski Paweł, Kamiński Jakub, Maliszewski Jakub. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Dziekoński.

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2016 18:41

Współpraca z klubem tenisowym UKS Return Łomża PDF Drukuj Email
piątek, 28 października 2016 18:01

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zajęć tenisa, w których biorą udział uczniowie naszej szkoły. Zajęcia odbywają się w każdą środę- zapraszamy wszystkich chętnych (nasza szkoła od września nawiązała współpracę z klubem tenisowym UKS Return Łomża, bo liczymy na tenisowy sprzęt).

Poprawiony: piątek, 28 października 2016 18:09

czwartek, 22 września 2016 18:35

W sobotę 17 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 2 PKO Biegu charytatywnym, włączając się w ten sposób w ogólnopolską akcję mającą na celu pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. Każde przebiegnięte okrążenie to jeden obiad. Dodatkowo nagrodzono pięć najlepszych drużyn, które otrzymały pieniądze na zakup sprzętu sportowego.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta

Klasa IV (Szeligowska A., Modzelewska A., Mandziuk W., Lusa A.)

Klasa V (Zalewska j., Dzięgielewska M., Pac N., Zalewska M.)

Klasa VI (Krynica A., Krynica J., Lichomska M., Ramotowska G.)

Chłopcy

Klasa IV (Frąckiewcz B., Żukowski K., Świtajewski P., Musiak D.)

Klasa V (Boniecki P., Czerwiński R., Kopańczyk K., Mieczkowski M.)

Klasa VI (Rzekos H., Korytkowski J., Białucha I., Żukowski P.)

W klasyfikacji szkół podstawowych nasza reprezentacja zajęła V miejsce (VI miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców), zdobywając dla szkoły nagrodę w wysokości 1000 zł. Gratulujemy!

Opiekunowie: Marcin Piotrowski i Jarosław Świątkiewicz

Poprawiony: czwartek, 22 września 2016 18:45

Powiatowe eliminacje XV edycji  turnieju piłki nożnej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” za nami. Odbyły się on we wtorek 18 listopada na Hali przy basenie w Kolnie. O prymat i awans do  fazy wojewódzkiej walczyło tam 9 najlepszych drużyn chłopców  z powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego i grajewskiego. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży prowadzona przez trenera Marcina Piotrowskiego.

W finałowych meczach  grając systemem każdy z każdym zespół chłopców SP 4 Łomża spisał się rewelacyjnie.  Remisując 0:0 z drużyną UKS Piątka Łomża oraz pokonując Orliki Kupiski 1:0, uzyskał cenny awans do wojewódzkiego etapu rozgrywek, który  ma się odbyć  w marcu  2015 roku.

Gratulujemy naszej reprezentacji i trenerowi! Życzymy chłopcom z „czwórki” powodzenia w finale wojewódzkim.

Turniej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe zawody w Polsce i w Europie w piłkę nożną dla dzieci w wieku szkolnym.  Formuła rozgrywek obejmuje kategorie wiekowe: U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt. Zakończenie Turnieju będzie wyjątkowe, ponieważ finały odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz reprezentacji Polski.

Wpisany przez Joanna Wiśniewska

SUKCES SPORTOWY UCNIÓW SP NR 4 W ŁOMŻY

Nasi uczniowie zajęli III miejsce w kategorii chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży w Minikoszykówce Szkół Podstawowych. Gratulujemy!

Mistrzostwo Miasta Łomży w Koszykówce Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Wiśniewska

KOSZYKARKI Z SP4 ZDOBYŁY MISTRZOSTWO MIASTA ŁOMŻY
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Dnia 27 listopada  2013 r. odbyły  się Mistrzostwa Miasta Łomży w Koszykówce Dziewcząt, w których wzięły udział uczennice ze Szkoły Podstawowej nr  4 w Łomży trenowane przez pana Marcina Piotrowskiego. Rozegrały dwa  mecze: z SP 9 (wygrany przez SP 4 46:2) i  z SP 5 (również  wygrany 69:29).
     Wygrana dała  dziewczętom awans z I miejsca do  półfinału grupy zachodniej, który ma  zostać rozegrany do 15.12. 2013 r. Trzymamy kciuki za  koszykarki z SP 4  i życzymy dalszych sukcesów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>