Wiadomości sportowe
czwartek, 22 września 2016 18:35

W sobotę 17 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 2 PKO Biegu charytatywnym, włączając się w ten sposób w ogólnopolską akcję mającą na celu pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. Każde przebiegnięte okrążenie to jeden obiad. Dodatkowo nagrodzono pięć najlepszych drużyn, które otrzymały pieniądze na zakup sprzętu sportowego.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta

Klasa IV (Szeligowska A., Modzelewska A., Mandziuk W., Lusa A.)

Klasa V (Zalewska j., Dzięgielewska M., Pac N., Zalewska M.)

Klasa VI (Krynica A., Krynica J., Lichomska M., Ramotowska G.)

Chłopcy

Klasa IV (Frąckiewcz B., Żukowski K., Świtajewski P., Musiak D.)

Klasa V (Boniecki P., Czerwiński R., Kopańczyk K., Mieczkowski M.)

Klasa VI (Rzekos H., Korytkowski J., Białucha I., Żukowski P.)

W klasyfikacji szkół podstawowych nasza reprezentacja zajęła V miejsce (VI miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców), zdobywając dla szkoły nagrodę w wysokości 1000 zł. Gratulujemy!

Opiekunowie: Marcin Piotrowski i Jarosław Świątkiewicz

Poprawiony: czwartek, 22 września 2016 18:45

Powiatowe eliminacje XV edycji  turnieju piłki nożnej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” za nami. Odbyły się on we wtorek 18 listopada na Hali przy basenie w Kolnie. O prymat i awans do  fazy wojewódzkiej walczyło tam 9 najlepszych drużyn chłopców  z powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego i grajewskiego. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży prowadzona przez trenera Marcina Piotrowskiego.

W finałowych meczach  grając systemem każdy z każdym zespół chłopców SP 4 Łomża spisał się rewelacyjnie.  Remisując 0:0 z drużyną UKS Piątka Łomża oraz pokonując Orliki Kupiski 1:0, uzyskał cenny awans do wojewódzkiego etapu rozgrywek, który  ma się odbyć  w marcu  2015 roku.

Gratulujemy naszej reprezentacji i trenerowi! Życzymy chłopcom z „czwórki” powodzenia w finale wojewódzkim.

Turniej „ Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe zawody w Polsce i w Europie w piłkę nożną dla dzieci w wieku szkolnym.  Formuła rozgrywek obejmuje kategorie wiekowe: U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt. Zakończenie Turnieju będzie wyjątkowe, ponieważ finały odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz reprezentacji Polski.

SUKCES SPORTOWY UCNIÓW SP NR 4 W ŁOMŻY

Nasi uczniowie zajęli III miejsce w kategorii chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży w Minikoszykówce Szkół Podstawowych. Gratulujemy!

Mistrzostwo Miasta Łomży w Koszykówce Dziewcząt PDF Drukuj Email

KOSZYKARKI Z SP4 ZDOBYŁY MISTRZOSTWO MIASTA ŁOMŻY
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Dnia 27 listopada  2013 r. odbyły  się Mistrzostwa Miasta Łomży w Koszykówce Dziewcząt, w których wzięły udział uczennice ze Szkoły Podstawowej nr  4 w Łomży trenowane przez pana Marcina Piotrowskiego. Rozegrały dwa  mecze: z SP 9 (wygrany przez SP 4 46:2) i  z SP 5 (również  wygrany 69:29).
     Wygrana dała  dziewczętom awans z I miejsca do  półfinału grupy zachodniej, który ma  zostać rozegrany do 15.12. 2013 r. Trzymamy kciuki za  koszykarki z SP 4  i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Wiśniewska

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów.

26 października 2013 roku uczniowie naszej szkoły wywalczyli miejsca na podium w Mistrzostwach miasta Łomży w tenisie stołowym.

I miejsce w kategorii dziewcząt

III miejsce w kategorii chłopców

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2012/2013 PDF Drukuj Email

Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2012/2013

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie z naszej szkoły rywalizowali w wielu zawodach sportowych, zdobywając punkty dla naszej szkoły. Dzięki ich zaangażowaniu możemy pochwalić się pierwszym miejscem w rywalizacji międzyszkolnej w kategorii dziewcząt oraz drugim miejscem w kategorii chłopców  w Łomży. Jest to ogromnym sukcesem  naszej szkoły . Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym sportowcom :)

Dziewczęta

40

Miejsce/suma punktów

414

Nauczycielami przygotowującymi do zawodów byli : Marcin Piotrowski, Piotr Dziekoński, Jarosław Świątkiewicz.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>