„ Dzieci dumne miejcie zamiary; górne miejcie marzenia i dążcie do sławy. Coś zawsze z tego wyniknie”
Janusz Korczak
Rok szkolny 2017/2018
Kl. IV a
Adrian Bagiński- średnia 4,80
Pola Balewska –średnia 4,91
Patrycja Chyl - średnia 5,55
Kacper Gardocki- średnia 4,82
Paweł Gawrych – średnia 4,91
Radosław Gołębiewski śr. 5,36
Julia Kowalewska – śr. 5,18
Oliwia Lubińska – śr. 4,82
Julia Rydzewska – śr.4,82
Kl. IV b
Mateusz Chaberek – śr. 5,27
Eryk Dmochowski – śr. 4,91
Szymon Gilewski – śr. 5,09
Izabela Gleba – śr. 5,27
Julia Grądzka - śr. 5,27
Natalia Jankowska- śr. 5,00
Adam Miciura – śr. 4,91
Bartosz Obrycki- śr. 5,36
Piotr Parzych – śr. 5,09
Mateusz Such- Kaczanowicz – śr. 4,91
Jakub Wiszniewski – śr. 4,91
Kl. IV c
Kacper Brajczewski- śr. 5,27
Aleksandra Chanc – śr. 4,82
Kornelia Chojnowska – śr. 5,36
Wojciech Chojnowski śr. 5,00
Zofia Cichocka – śr. 5,55
Marta Dobrowolska- śr. 5,82
Wiktoria Getek – śr. 5,00
Jan Lichomski- śr. 5,09
Nikodem Oleksy- śr. 5,09
Mikołaj Tesz – śr. 4,91
Kacper Zaczek – śr. 5,18
Kl. IV d
Kacper Jeżewski – śr. 5,27
Zuzanna Staniórska – śr. 5,00
Wilkowyjski Igor- śr. 4,91
Kl. Va
Maciej Bączek - śr. 4,82
Marcel Bednarczyk - śr. 4,82
Alan Chludziński – śr. 4,91
Amelia Filipkowska – śr. 5,00
Natalia Hojdeczko - śr. 5,18
Wioletta Jerzyło - śr. 5,55
Bartosz Konopka - śr. 4,91
Patrycja Kozikowska - śr. 5,45
Kacper Laskowski - śr. 5,09
Aniela Mucha - śr. 5,18
Miłosz Nieciecki - śr. 5,00
Grzegorz Popławski - śr. 5,09
Maciej Popławski - śr. 5,36
Piotr Świtajewski - śr. 4,82
Kl. Vb
Bartosz Frąckiewicz - śr. 4,82
Kuba Siwik - śr. 4,82
Julia Wałkuska - śr. 4,82
Kl. V c
Joachim Balewski- śr. 4,82
Mateusz Chojnowski- śr. 4,91
Julia Karwowska – śr. 5,36
Szymon Leszczewski – śr. 5,55
Aleksandra Modzelewska- śr. 5,27
Maria Olszewska- śr. 5,18
Michał Wądołowski- śr. 5,09
Kl. VI a
Karol Kowalewski- śr. 5,09
Oleksy Lena- śr. 5,73
Pac Natalia- śr. 4,82
Winko Marcel- śr. 5,09
Kl. VI b
Marek Cwalina- śr. 4,82
Marek Dobrowolski- śr. 4,82
Michał Grodzki – śr. 5,09
Urszula Kowalewska – śr. 5,27
Bruno Przybylski – śr. 4,82
Kacper Rakowski – śr. 4,91
Kacper Sobieski - śr. 4,91
Gabriela Szymańska – śr. 4,91
Maciej Wesołowski – śr. 5,27
Kl. VI c
Maja Dzięgielewska - śr. 5,64
Maciej Mieczkowski – śr. 5,55
Martyna Pijagin - śr. 5,09
Marcin Piotrowski - śr. 5,00
Jan Radliński - śr. 5,09
Maria Zalewska – śr. 4,91
Oskar Żebrowski - śr. 5,82
Kl. VII a
Paulina Chyl - śr. 5,43
Magdalena Lichomska - śr. 4,86
Julia Gałuszka - śr. 4,79
Gabriela Ramotowska - śr. 5,14
Kl. VII b
Anna Krynica- śr. 5,36
Julia Krynica- śr. 5,50
Rok szkolny 2015/2016
II semestr
Kl. IV a
Lena Oleksy śr. 5,55
Karol Kowalewski śr. 5,27
Marcel Winko śr. 5,09
Paweł Krasnowski śr. 4,91
Natalia Pac śr. 4,82
Kl. IV b
Michał Grodzki 5.45
Adrian Dobrowolski 5.18
Maciej Wesołowski 5.0
Urszula Kowalewska 4.91
Marek Cwalina 4,82
Kl. IV c
Oskar Żebrowski -5,81
Maja Dzięgielewska- 5,63-
Maciej Mieczkowski- 5,63
Marcin Piotrowski-5,36
Krzysztof Kopańczyk – 5,18
Zuzanna Trzewikowska -5,00
Maria Zalewska-5,00
Dominika Kozikowska – 4,90
Martyna Pijagin-4,90
Kl. V a
Paulina Chyl -5,45
Magdalena Lichomska -5,27
Gabriela Ramotowska -5,18
Anna Żabińska -5,18
Igor Kukso -5,00
Iga Domitrz -4,82
Julia Gałuszka -4,82
Kl. V b
Julia Krynica –5,73,
Anna Krynica –5,55,
Wiktoria Fabiszewska–5,00,
Wiktoria Mieczkowska–5,00,
Wiktoria Tomaszewska –5,00,
Mateusz Blusiewicz –4,91,
Patryk Żukowski– 4,82,
Rok szkolny 2014/2015
II semestr
Kl. IVa
- Chyl Paulina śr.5,18
- Lichomska Magdalena śr. 5,18
- Ramotowska Gabriela śr. 5,09
- Kukso Igor śr. 5,00
- Maliszewski Jakub śr. 5,00
- Żabińska Anna śr. 4,91
- Domitrz Iga śr. 4,82
KL.IVb
- Krynica Julia śr. 5,45
- Krynica Anna śr. 5,18
- Blusiewicz Mateusz śr. 4,91
- Fabiszewska Wiktoria śr. 4,91
KL. Va
- Twarowska Łucja śr. 5,82
- Świerżewski Stanisław 4,91
Kl. Vb
- Głasek Zofia śr. 5,36
- Żegalska Zofia śr. 5,36
- Chojnowski Piotr śr. 5,27
- Karwowska Maja śr. 5,27
- Tomasiak Julia śr. 5,18
- Cwalina Natalia śr. 5,09
- Wilimczyk Wiktoria 5,09
- Zawadzki Mateusz śr. 5,00
Kl. VIa
- Laskowska Julia śr. 5,6
- Pardo Maria śr. 5,27
- Żabińska Marianna śr. 4,82
Kl. VIb
- Piotrowski Jakub śr. 5,36
Rok szkolny 2013/2014
II semestr
UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ
Wyniki klasyfikacji końcoworocznej
Rok szkolny 2013/14
|
Klasa IV a
|
1.
|
Łucja Twarowska
|
5,91
|
2.
|
Dominik Sztejno
|
5,18
|
3.
|
Stanisław Świerżewski
|
5,0
|
4.
|
Joanna Truskolaska
|
5,0
|
5.
|
Dawid Kossakowski
|
4,82
|
Klasa IV b
|
1.
|
Zofia Żegalska
|
5,91
|
2.
|
Zofia Głasek
|
5,64
|
3.
|
Maja Karwowska
|
5,64
|
4.
|
Natalia Cwalina
|
5,55
|
5.
|
Wiktoria Wilimczyk
|
5,55
|
6.
|
Mateusz Zawadzki
|
5,55
|
7.
|
Piotr Chojnowski
|
5,45
|
8.
|
Julia Tomasiak
|
5,45
|
9.
|
Agata Chojnowska
|
5,18
|
10.
|
Wiktor Łoziński
|
5,18
|
11.
|
Piotr Maciorowski
|
5,18
|
12.
|
Julia Wiśniewska
|
5,18
|
13.
|
Wiktoria Kiełek
|
5,0
|
14.
|
Igor Pogroszewski
|
4,91
|
15.
|
Izabela Milewska
|
4,82
|
Klasa Va
|
1.
|
Julia Laskowska
|
5,7
|
2.
|
Maria Pardo
|
5,27
|
3.
|
Marianna Żabińska
|
5,27
|
4.
|
Nina Wiśniewska
|
5,18
|
5.
|
Aleksandra Karpińska
|
5,09
|
6.
|
Oliwier Mroczko
|
5,09
|
7.
|
Patrycja Rutkowska
|
5,09
|
8.
|
Jakub Orski
|
5,0
|
9.
|
Izabela Czerwonko
|
4,91
|
Klasa Vb
|
1.
|
Jakub Piotrowski
|
5,46
|
2.
|
Klaudia Nikola Pianko
|
5,27
|
3.
|
Dawid Dzięgielewski
|
5,18
|
4.
|
Artur Ciecierski
|
5,09
|
5.
|
Alicja Gurtowska
|
5,0
|
6.
|
Maria, Gabriela Godlewska
|
4,9
|
Klasa VI a
|
1.
|
Karolina Prończuk
|
5,18
|
2.
|
Wiktoria Dębska
|
5,09
|
3.
|
Aleksandra Suproń
|
5,0
|
4.
|
Szymon Janczewski
|
4,91
|
5.
|
Weronika Kozłowska
|
4,82
|
6.
|
Wiktoria Laszkowska
|
4,82
|
Klasa VI b
|
1.
|
Klaudia Dłużniewska
|
5,82
|
2 .
|
Adrian Kiełczykowski
|
5,45
|
3 .
|
Małgorzata Borkowicz
|
5,36
|
4.
|
Rafał Czajkowski
|
5,36
|
5.
|
Anna Kozikowska
|
5,36
|
6.
|
Karolina Mielnicka
|
5,36
|
7.
|
Marcin Sokołowski
|
5,36
|
8.
|
Aleksandra Kiełczykowska
|
5,18
|
9.
|
Krzysztof Metelski
|
5,18
|
10.
|
Julia Sokołowska
|
5,0
|
11.
|
Oliwia Zaniewska
|
5,0
|
12.
|
Hubert Wójcik
|
4,82
|
Klasa VI c
|
1.
|
Mateusz Brajczewski
|
5,54
|
2.
|
Julia Dzięgielewska
|
5,54
|
3.
|
Mateusz Skrodzki
|
5.54
|
4.
|
Karolina Juchimowicz
|
5,36
|
5.
|
Krzysztof Wesołowski
|
5,36
|
6.
|
Iwo Prusiński
|
5,27
|
7.
|
Karolina Purzeczko
|
5,27
|
8.
|
Julia Szczęsna
|
5,27
|
9.
|
Zofia Kadłubowska
|
5,18
|
10.
|
Karolina Małachowska
|
5,09
|
11.
|
Szymon Milewski
|
4,9
|
Rok szkolny 2013\2014
I semestr
KLASA IV a
- Łucja Twarowska -śr ocen 5,64
- Dominik Sztejno -śr ocen 5,18
- Stanisław Świerżewski - śr ocen 5,18
- Joanna Truskolaska -śr ocen 5,18
KLASA IV b
- Zofia Żegalska -śr ocen 5,64
- Zofia Głasek -śr ocen 5,55
- Mateusz Zawadzki -śr ocen 5,36
- Maja Karwowska -śr ocen 5,27
- Wiktoria Wilimczyk -śr ocen 5,27
- Piotr Chojnowski -śr ocen 5,18
- Natalia Cwalina -śr ocen 5,00
- Wiktor Łoziński -śr ocen 4,91
- Julia Tomasiak -śr ocen 4,91
KLASA V a
- Julia Laskowska -śr ocen 5,50
- Jakub Orski -śr ocen 5,18
- Marianna Żabińska -śr ocen 5,09
- Oliwier Mroczko -śr ocen 5,00
- Maria Pardo -śr ocen 5,00
- Aleksandra Karpińska -śr ocen 4,82
KLASA V b
- Jakub Piotrowski -śr ocen 5,55
- Klaudia Pianko -śr ocen 4,82
- Artur Ciecierski -śr ocen 4,82
- Alicja Gurkowska -śr ocen 4,82
KLASA VI a
- Karolina Prończuk -śr ocen 4,78
KLASA VI b
- Klaudia Dłużniewska -śr ocen 5,67
- Marcin Sokołowski -śr ocen 5,44
- Karolina Mielnicka -śr ocen 5,22
- Anna Kozikowska -śr ocen 5,22
- Rafał Czajkowski -śr ocen 5,11
- Krzysztof Metelski -śr ocen 5,11
- Małgorzata Borkowicz -śr ocen 5,00
- Adrian Kiełczykowski -śr ocen 5.00
- Oliwia Zaniewska -śr ocen 4,89
- Aleksandra Kiełczykowska -śr ocen 4,78
- Julia Sokołowska -śr ocen 4,78
KLASA VI c
- Iwo Prusiński -śr ocen 5,33
- Karolina Juchimowicz -śr ocen 5,22
- Mateusz Skrodzki -śr ocen 5,22
- Krzysztof Wesołowski -śr ocen 5,11
- Mateusz Brajczewski -śr ocen 5,00
- Szymon Milewski -śr ocen 5,00
- Natalia Purzeczko -śr ocen 5,00
- Julia Dzięgielewska -śr ocen 4,80
- Julia Szczęsna -śr ocen 4,88
- Arkadiusz Szymański -śr ocen 4,88
Rok szkolny 2012\2013
II semestr
KLASA IV a
- Julia Laskowska śr. ocen 5,73
- Jakub Orski śr. ocen 5,36
- Oliwier Mroczko śr. ocen 5,27
- Aleksandra Karpińska śr. ocen 5,18
- Marianna Żabińska śr. ocen 5,18
- Maria Pardo śr. ocen 5,09
- Izabela Czerwonko śr. ocen 5,00
- Nina Wiśniewska śr. ocen 5,00
- Ignacy Jeżewski śr. ocen 4,91
- Patrycja Rutkowska śr. ocen 4,82
KLASA IV b
- Klaudia Nicola Pianko śr. ocen 5,45
-
Jakub Piotrowski śr. ocen 5,45
- Artur Ciecierski śr. ocen 5,18
- Kamil Zacharzewski śr. ocen 5,18
- Maria Godlewska śr. ocen 5,09
- Alicja Gurkowska śr. ocen 4,90
KLASA V a
- Karolina Prończuk śr. ocen 5,0
- Wiktoria Dębska śr. ocen 5,0
- Szymon Janczewski śr. ocen 4,80
- Weronika Kozłowska śr. ocen 4,8
- Aleksandra Suproń śr. ocen 4,8
KLASA V b
- Klaudia Dłużniewska śr. ocen 5,6
- Rafał Czajkowski śr. ocen 5,4
- Karolina Mielnicka śr. ocen 5,3
- Małgorzata Borkowwicz śr. ocen 5,2
- Anna Kozikowska śr. ocen 5,2
- Adrian Kiełczykowski śr. ocen 5,1
- Aleksandra Kiełczykowska śr. ocen 4,8
- Krzysztof Metelski śr. ocen 4,8
- Oliwia Zaniewska śr. ocen 4,8
KLASA V c
- Iwo Prusiński śr. ocen 5,3
- Mateusz Skrodzki śr. ocen 5,3
- Karolina Juchimowicz śr. ocen 5,2
- Zofia Kadłubowska śr. ocen 5,0
- Mateusz Brajczewski śr. ocen 5,1
- Julia Dzięgielewska śr. ocen 5,1
- Karolina MAłachowska śr. ocen 5,1
- Krzysztof Wesołowski śr. ocen 5,1
- Julia Szczęsna śr. ocen 5,0
- Natalia Purzeczko śr. ocen 5,0
KLASA VI a
- Maciej Zduńczyk śr. ocen 5,73
- Dariusz Chojnowski śr. ocen 5,73
- Wiktoria Laskowska śr. ocen 5,64
- Mateusz Dudzinski śr. ocen 5,55
- Małgorzata Polakowska śr. ocen 5,55
- Zuzana Gosiewska śr. ocen 5,45
- Michał Maciorowski śr. ocen 5,45
- Martyna Chojnowska śr. ocen 5,36
- Kamil Duda śr. ocen 5,36
- Mateusz Żebrowski śr. ocen 5,27
- Aleksandra Jabłońska śr. ocen 5,18
- Karolina Purzeczko śr. ocen 5,18
- Zuzanna Sidor śr. ocen 5,09
- Faustyna Parzych śr. ocen 5,00
- Karolina Sokołowska śr. ocen 5,00
KLASA VI b
- Paula Sznajder śr. ocen 5,55
- Klaudia Januszewska śr. ocen 5,45
- Konrad Miliewski śr. ocen 5,36
- Konrad Kędziorek śr. ocen 5,27
- Julia Narewska śr. ocen 5,27
- Michał Czajkowski śr. ocen 5,09
- Martyna Brzeziak śr. ocen 5,18
KLASA VI c
- Eliza Krajewska śr. ocen 5,1
- Mateusz Burzyński śr. ocen 5,1
- Karolina Wałkuska śr. ocen 5,1
I semestr 2012/2013
KLASA IV a
- Julia Laskowska śr. ocen 5,45
- Marianna Żabińska śr. ocen 5,27
- Izabela Czerwonko śr. ocen 5,18
- Jakub Orski śr. ocen 5,18
- Aleksandra Karpińska śr. ocen 5,00
- Oliwier Mroczko śr. ocen 5,00
- Maria Pardo śr. ocen 5,00
KLASA IV b
- Jakub Piotrowski śr. ocen 5,36
- Klaudia Nikola Pianko śr. ocen 5,18
- Artur Ciecierski śr. ocen 5,09
- Kamil Zacharzewski śr. ocen 5,00
KLASA V a
- Karolina Prończuk śr. ocen 5,20
- Wiktoria Dębska śr. ocen 4,80
KLASA V b
- Klaudia Dłużniewska śr. ocen 5,50
- Anna Kozikowska śr. ocen 5,10
- Karolina Mielnicka śr. ocen 5,10
- Rafał Czajkowski śr. ocen 5,00
- Małgorzata Borkowicz śr. ocen 4,90
- Krzysztof Metelski śr. ocen 4,90
- Oliwia Zaniewska śr. ocen 4,80
KLASA V c
- Karolina Juchimowicz śr. ocen 5,10
- Iwo Prusiński śr. ocen 5,10
- Mateusz Skrodzki śr. ocen 5,10
- Julia Dzięgielewska śr. ocen 5,00
- Krzysztof Wesołowski śr. ocen 5,00
- Zofia Kadłubowska śr. ocen 4,90
- Karolina Małachowska śr. ocen 4,90
- Natalia Purzeczko śr. ocen 4,90
KLASA VI a
- Wiktoria Laskowska śr. ocen 5,40
- Dariusz Chojnowski śr. ocen 5,20
- Mateusz Dudziński śr. ocen 5,20
- Aleksandra Jabłońska śr. ocen 5,20
- Małgorzata Polakowska śr. ocen 5,20
- Maciej Zduńczyk śr. ocen 5,20
- Zuzanna Gosiewska śr. ocen 5,10
- Kamil Duda śr. ocen 5,00
- Karolina Purzeczko śr. ocen 5,00
- Martyna Chojnowska śr. ocen 4,90
- Mateusz Żebrowski śr. ocen 4,90
- Michał Maciorowski śr. ocen 4,80
KLASA VI b
- Konrad Kędziorek śr. ocen 5,30
- Konrad Milewski śr. ocen 5,10
- Paula Sznajder śr. ocen 5,10
- Mateusz Białucha śr. ocen 4,90
- Martyna Brzeziak śr. ocen 4,90
- Klaudia Januszewska śr. ocen 4,90
KLASA VI c
- Eliza Krajewska śr. ocen 5,00
- Karolina Wałkuska śr. ocen 4,80
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
|