Wspólne MIŚkowanie w bibliotece. PDF Drukuj Email

Dnia 25 listopada 2016 r. jak co roku w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniom podczas zajęć i przerw towarzyszyły Misiaki – pluszaki. Biblioteka szkolna zamieniła się w Misiolandię. Czytelnicy mogli obejrzeć wystawy,  poczytać misiowe lektury oraz obejrzeć „Przygody Misia Uszatka”.  Uczniowie klasy III d, I a, II c, III c, II b wzięli udział w  zajęciach pt. „PoMIŚkujmy razem w bibliotece”, podczas których poznano historię pluszowego misia, opowiadano o misiach w przyrodzie. Przypomniano również historię Misia Wojtka – polskiego żołnierza z Armii Generała Władysława Andersa –patrona naszej szkoły.

MIŚkowanie w bibliotece to impreza, która cieszy się wielkim zainteresowaniem uczniów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!