Laurki dla biblioteki szkolnej - rozstrzygnięcie konkursu PDF Drukuj Email

Konkurs biblioteczny „Laurka dla biblioteki szkolnej” zorganizowano z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Książka nas łączy”, przeznaczony był dla uczniów klas I-III oraz grup przedszkolnych. Konkurs przebiegał w 2 etapach: I etap - klasowy i  II etap – szkolny. Na konkurs uczniowie samodzielnie przygotowali laurki dla biblioteki szkolnej z życzeniami.

Na konkurs wpłynęło ogółem 36 prac, w tym z klas I -5 z klas II -0 i z klas III – 29, z grup przedszkolnych - 2.

Prace konkursowe zostały rozpatrywane w kategoriach wiekowych klasy 0-I oraz klasy III. i ocenione prze komisję konkursową w składzie:
- Pani Małgorzata Juchimowicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Pani Dorota Kaja – nauczyciel bibliotekarz
- Pani Beata Wadowska – nauczyciel bibliotekarz

Laureatami konkursu zostali:

Kl. 0-I
I miejsce Iga Chojnowska kl. I c
II miejsce Julia Faryna  kl. I a
III miejsce Laura Nikonowicz 0 B

Nikola Burchard kl. I a
Ola Kulikowska kl. I c

Kl. III
I miejsce Paweł Duda kl. III c
II miejsce Wiktor Tchórzewski kl.III c
III miejsce Gabriela Szeligowska kl. III e

dla klasy III b
Julia Leszczewska kl. III e
Justyna Dudas kl. III e
Jan Cholewicki kl. III e
Kacper Świerczewski kl. III c

Wszystkie prace wyeksponowano na wystawie w bibliotece szkolnej. Zwycięzcy otrzymają dyplomy,  nagrody książkowe i rzeczowe.

Gratulujemy!!!

Beata Wadowska